Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van hiteled, tartozásod?...

Van hiteled, tartozásod? Mennyi? ÉS hány éves vagy?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 07:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Nincs, mert aki hitelt vesz fel, az nagyon felelötlen, csak eladósodáshoz vezet. (Nem vagyok milliomos, havi 110000 a fizetésem -brutto- , de inkább összehúzom magam.)

50 éves vagyok, és hitel nélkül van lakásom - igaz, hogy nem 20 évesen vettem.

2010. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Diákhitel, azt még kapom egyelőre, aztán majd pár év múlva kezdhetem törleszteni. Meg van némi tartozásom, ha úgy vesszük, A-hitel, amit jó lenne már hónap végére nullára kihozni, csak nem egyszerű.
2010. ápr. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Van: kb. 2,5 - 3 millió forint:) Most 27 vagyok, de ezeket 18-21 éves koromban vettem fel, persze nem ennyit, csak azóta kicsit megduzzadt, mivel már nem nagyon tudom/tudtam fizetni...


Az előző, 50 éves úrnak üzenném, hogy nem kellene mindenkit (akik hiteleket vesznek/vettek fel) ennyire lesajnálni:)


Nyilván a mai eszemmel én sem vennék fel hiteleket és igen, felelőtlen, meggondolatlan, vagy egyszerűen csak fiatal(?) voltam. 18-21 évesen szülők, "tanácsadók" nélkül, lehet más a helyzet...


Persze lehettem volna "okosabb" magamtól is, vannak akik szerencséjükre már 18 évesen is elég felnőttek ahhoz, hogy ne hozzanak ilyen rossz döntéseket. De az idézőjelnek azért van helye, mert pl. a matematika mindig is az erősségeim közé tartozott, azaz egy viszonylag intelligens ember is lehet tudatlan, tapasztalatlan. Neki is lehetnek fiatalon olyan vágyai, amiket csak hitelekkel tud elérni és nem ismervén a következményeket nem tud ellenállni.

2010. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja, és 23 éves vagyok.
2010. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Jaj bocs, nem tudom honnan vettem az első válaszoló nemét - még korán van:)
2010. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Már nincs, most áprilisban fizettem be az utolsó törlesztőt:) 120EFt volt, és 24/L
2010. ápr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még kb 700k diákhitel, ami idén kezd el csökkenni elméletben (idáig a kamatok miatt csak dagadt a törlesztéssel együtt is, 450-ből lett ennyi). 24 éves és 1 napos.
2010. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én a lakásomat hitelre vettem, mivel nem volt több millió a farzsebemben. egyelőre még fizetem.. de nem fizetnék kevesebbet albérletre sem. így legalább a sajátomat törlesztem.

tudod, van akinek nincs más lehetősége, csak a hitel, hogy pl. lakást tudjon venni.

6.5mill fizetek rá.

és van még kb 500ezer fennmaradt személyik, de ezek lejárnak pár hónapon belül.

31vok

2010. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
bocs, úgy értem 6.5 mill a hitel. persze csak 4.8nak kéne lennie, ha deviza is ok lenne..
2010. ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem számolom meg inkább,mert már beleőrülök. 10millió körül lehet már a kamatokkal.:(((((((((((
2010. ápr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!