Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mond valakinek ez a noname...

Mond valakinek ez a noname cég és ez a név valamit? MKK Zrt. (valami faktor és követelés kezelő cég kezdemény) Dr Szabady Attila Endre jogtanácsos

Figyelt kérdés

Kizárólag infora lenne szükségem a személyes tapasztalataitok alapján.

Konkrétan nem érhető el a fent megnevezett illető és a telefonos irodában(amit nem illetnék call center jelzővel) is csak össze-vissza magyaráznak, de érdemben nem lehet senkivel beszelni. Tudja valaki hol lehet elérni ezt a jogtanácsost vagy mi ez a cég? A honlapjuk is eleg amatőr meg a tartalma is olyan mintha egy laikust behívtak volna az utcáról és azzal csinaltatták volna meg, ahogy telefonon sem képesek 3 egybefüggő önállóan megfogalmazott gondolatot kimondani.

Azt olvastam a honlapon, hogy elméletileg 2014 óta kezdtek "elmélyülni" a lakossági ügykezelésben, de ahogy látszik a gyakorlatban is nem túl nagy sikerrel. Még így két év után sem bírt egy pici szakmai kompetencia beléjük szorulni.

A jogtanácsosról is amit a neten találtam az csupa negatív kritika és arra panaszkodnak, hogy annyira lehet látni élőben mint körülbelül engem.

Bármilyen info jól jöhet.

Köszi előre is! :)


2016. okt. 7. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, de ez egy több milliárdos cég magas fizetésekkel, mondjuk az már más dolog, hogy vállalkozás szinten nem állnak túl jól, de noname-nek nem mondanám.
2016. okt. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!