Euro váltás megoldása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A párom külföldon dolgozik de jövő hónapban felmond,a fizetés azonban minden hó 15én van náluk,ő pedig két héttel ez előtt mondana fel. Nem tudjuk,hogy az euroját hogyan is váltsuk be majd itthon,mivel ezt a két hetet nem tudja ott megvárni,hogy felvegye a fizetést.

Ilyenkor mi a teendő? Le tudja forintban venni itthoni automatából aktuális árfolyamon? Vagy van olyan automata amiből itthon is le tudja venni euroként és utána valutaváltóban beváltani( ott magasabb az árfolyam általában mint a banki árfolyam).

Nem értünk hozzá,ezért bármilyen tanácsot elfogadok és elnézést ha buta a kérdésem,nem vagyok valami tájékozott ebben.

Előre is köszi.


2016. okt. 3. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Itthon váltsatok eurós folyószámlát otpnél , azt a számlaszámot adjátok meg a vezetőségnek . Átjön minimális kezeléssel és beváltjátok . Aztán felmondjátok a számlát .
2016. okt. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De eurót le lehet venni valahol? Vagy csak az euródat forintba?

Nem szeretnénk még egy számlát csinálni így is hitel miatt van kettő,a külföldi,az itthoni meg az enyém.

2016. okt. 3. 18:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak automaták, ahol eurót is fel lehet venni, én eddig csak Budapesten láttam, viszont ezek baromi drágák, jobban jártok, ha felveszitek forintban. Gondolom, úgyis átváltanátok, sztem sokkal rosszabbul nem jártok így sem.
2016. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!