Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szeretnék bankkártyát. Hogyan...

Szeretnék bankkártyát. Hogyan kell igényelni, mennyibe kerül és melyik bankot ajánljátok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A CIB-et ajánlom, igaz én részrehajló vagyok, évek óta CIB-számlatulaj. De nekem nagyon bevált.


A bankkártyánál fontos, hogy mire szeretnéd használni, mennyit szeretnél külföldön tartózkodni stb. Ettől függ ugyanis az, hogy milyen kártyát érdemes.

Ha még 26 év alatti fiatal vagy, akkor azért is éri meg a CIB, mert abszolút ingyen van, emellett kapsz egy csomó ingyen jegyet :) [Madách színház, Volt fesztivál stb.] Számlanyitáskor telefonos feltöltést is szoktak adni meg minden jó dolog. És tényleg 0 Ft a számla havi díja, két ingyenes készpénzfelvét van BÁRMELY ATM-ből, ingyenes utalások netbankból, ingyenes netbank stb.

2008. okt. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Javaslom: www.enkartya.hu, www.kh.hu. Több féle kártyát tudsz rendelni interneten keresztül és biztonságos is. Ha még nincs folyószámlád, akkor elkérik az adataidat és a hozzád legközelebb álló fiókot fogják javasolni, ahol a bankszámla nyitási papírokat alá tudod írni és a kártyát át tudod venni. A kártyát nem küldik ki postán, ez a saját biztonságodat szolgálja.

Vagy 061/3000000.

2008. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én pedig az AXA-t ajálom a CIB-bel szemben is! Mert ugye bocs de egyszer lesz az ember 26 év feletti is! Az AXÁ-nál bármennyi éves vagy a számlavezetési díj: 0 ft! 2. Pénzlevétel automatából! Bármilyen öszeget vesszel le akkor 199 ft a költsége! Ha 1000 ft-ot, ha 200 000 ft veszel le! Ez más banknál nem igy van! 3. ha 1-499 999 ft-ig van a számládon pénz akkor annak az éves kamat lekötés nélkül 5,5 %, ha 500 000-töl akkor meg 8,5%! Ez sincs más banknál! A CIB-nél sem! 4. Itt telefonon is személyesen is reggel 8-tol este 6-ig tudsz bármiylen transzakciot megcsinálni!

2008. nov. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!