Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP Jump számlacsomagból...

OTP Jump számlacsomagból milyen csomagba tesznek át ha betöltöttem a 28-at?

Figyelt kérdés
Szóval már elmúltam 28, és nem tájékoztattak az OTP részéről, hogy most mi van, de gondolom átkerültem valamelyik másik csomagba. Honnan tudhatom meg, hogy pontosan melyikbe?

2016. szept. 14. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Netbankban látszik a csomag neve, nem?

A számlakivonatokon is rajta van. (Már ha kapsz postai úton.)


Értesítenek két hónappal mielőtt áttennének. Sima levélben, tehát nincs garancia arra, hogy megkapod. Főleg ha már nem a banknál bejelentett címeden laksz.



Engem Net számlacsomagba akartak átrakni, de nem vártam meg, átmentem másik bankhoz. Már régebben kellett volna.

2016. szept. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Nézelődtem a netbankban, de nem találtam kiírva a csomag nevét. Számlakivonatot postán nem kapok.

Ugyanott lakom, de nem kaptam értesítést, furcsa... majd akkor lehet, hogy bemegyek érdeklődni.

2016. szept. 15. 09:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Net számlacsomag rémlik, de én is bankot váltottam, még mielőtt áttettek volna.
2016. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, megkérdezhetem melyik banka mentél át? Köszönöm
2016. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azóta kiderítettem, hogy ahogy írtátok is, Net számlacsomagba kerültem.

Engem is érdekelne, hogy mire érdemes váltani!

2016. szept. 19. 17:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok, azóta kitöröltem a kérdést, csak most, hogy újra feljött, néztem rá.

Én a Raiffeisenhez mentem, akkor volt olyan díjcsomagjuk (talán most is van), hogy havi 120 érkezik a számládra max 2 részletben, akkor ingyenes a számlavezetés. A csoportos beszesési megbízások is ingyenesek (lehet, nem a végtelenségig, nekem 3 van), és nekem igazából másra nincs is szükségem. Az smsért asszem fizetni kell, de azt nem kértem, szeretek néha amúgiys ránezni a netbankra, úgyhogy hamar feltűnne, ha vmi nem stimmel. Ja és az utalásért sem fizetek, bár azt is egy hónapban 1-2x szoktam csak. Vagyis egy évben egyszer vonnak, a kártyadíjat, azt nem is tudom, mennyi. Az a standard 3-4 ezer, ami másoknál is.

2016. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Ez elég jól hangzik.

Ha van még valakinek javaslata, szívesen fogadom.

2016. szept. 21. 15:37
 8/9 anonim válasza:
82%
Válts simple-re, ugyanúgy OTP, a saját számlaszámod, meg minden marad, ingyenes számlavezetés ha van fizetésed, stb... ez a legolcsóbb
2016. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugye..

Itt az 1. választ ajánlom figyelmedbe.


Erste Privilégium csomagok valamelyikét javaslom, de leginkább az L-t.

2016. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!