Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP junior bankszámlával...

OTP junior bankszámlával lehet internetről rendelni? Pl. Ebay, amazon.

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
A bankkártyádon lévő logótól függ.
2016. aug. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én tudtam vele vásárolni pár éve
2016. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Mivel pay pass kártya igen.
2016. szept. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hát, másképp nem lenne CS GO skinem
2016. szept. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az otp mindenkinek mastercard kártyát ad (kivéve ha nem kérsz direkt mást), azzal simán lehet online vásárolni mind magyar, mind külföldi oldalakon. az sem számít, hogy dombornyomott vagy nem.

de érdekes módon ha személyesen akarod használni a junior kártyát külföldön, pl nyaraláskor, hiába van kint a logó, hogy elfogadják a mastercard kártyát, a bank vissza fogja utasítani a vásárlást. lásd: Apám beájulna :D de én is ugyan ezt tapasztaltam.

a paypass logó az érintés mentes fizetést jelenti, semmi köze az online vásárláshoz.

az otp-nél lehet igényelni úgynevezett webkártya számlát. a meglévő számlád mellé full ingyenes. lesz egy második bankszámlád és egy virtuális bankkártyád, tehát nem kapsz fizikai kártyát, csak a bankkártya adatait tudod lekérdezni az otpdirekt-en. ha ezt használod, akkor a fő számládhoz nem férhetnek hozzá, ha ellopnák a kártya adatait, csak ahhoz az összeghez, amit a webkártya számládra utalsz, így nem tudnák lenyúlni minden pénzed. a számlák közötti pénzmozgatás azonnali, így elég csak akkor pénzt tenni erre a számlára, ha vásárolni akarsz. viszont kizárólag netes vásárlásra használhatod, pl utalni nem tudsz róla másnak a számlájára és más se tud rá utalni, pl ha eladnál valamit.

2016. nov. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!