Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a számlaszámom helyett a...

Ha a számlaszámom helyett a bankkártyaszámomra utaltak, megkapom a pénzt?

Figyelt kérdés
PayPal-on keresztül utaltak külföldről pénzt. A dombornyomott bankkártyám száma (nem hitelkártya) van ott megadva. Biztos,hogy a bankkártya számra ment az utalás, mert att írták. (Nemrég hozzárendeltem a bankszámla számomat is, de az még jóváhagyás alatt van, úgyhogy arra nem utalhattak. ) Ugye nem veszik el a pénzem? Köszi.

2016. aug. 28. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Látszik, hogy a Paypal működését nem érted...

Ha a Paypal rendszerén belül utalnak neked, akkor azt az emailcímed alapján történik. A küldőnek fingja nincs semmilyen számodról. És ha meg is adnád, akkor sem tudna neked pénzt küldeni az alapján.

2016. aug. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,csak kicsit megijedtem, mert azt írták a a kártyámra küldtékapénzt. Kíváncsi vagyok, hány nao múlva lsze a számlámon.
2016. aug. 29. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kártyára akkor tudnak pénz küldeni, ha korábban azzal a kártyával fizettél a Paypal-on keresztül és azt a fizetést visszatérítik. Gondolom itt is erről lehet szó.


Ha csak a Paypal-odra küldenek pénzt mindentől függetlenül, akkor az e-mail címed kell negadják és ebben az esetben a Paypal egyenlegre kerül csak a pénz, a számládra nem megy át hiába van hozzákapcsolva kártya vagy bankszámla. A lehívást külön lehet kérni.

2016. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen ezzel a céggel állandó kapcsolatban vagyok, és egy tévesen levont összeget térítettek vissza, mert megjött a pénz. Még egyszer köszi.
2016. aug. 29. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!