Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-től hogy érkezhet e-mail...

OTP-től hogy érkezhet e-mail egy ilyen e-mail címmel: r. ww4jfynnvzs2x@otppenztarak.eu? Majdnem kitöröltem, spamnak néztem.

Figyelt kérdés

OTP önkéntes nyugdíjpénztárból kértem kifizetést, postán küldtem el a nyomtatványokat, máshogy nem is lehet.

OTP-nek más módon nem vagyok ügyfele, nem ott van a bankszámlám, nem is írtam nekik erről az e-amilről korábban.

A levélben szereplő adatok helyesek, hogy mikor kértem meg a kifizetést, és ők mikor fogják ezt teljesíteni.

Magával az e-mail címmel van bajom, hogy jöhet egy hivatalos levél ilyen címről?

Tele vagyok spamekkel, mert ez már egy kb. 15 éves e-mail cím, de megváltoztatni nem fogom, mert mindenhol ez van megadva.

A spameken nem húzom fel magam, kijelölöm, kitörlöm, nem ez a lényeg.

Hanem hogy az OTP-nek hogy lehet ilyen címe? Mennyire hivatalos, komoly ez?

Vagy valami random generált címmel küldenek ki minden levelet?

Akkor meg miért nem noreply, a szokásos szöveggel, hogy "Kérjük ne válaszoljon erre..."



2016. aug. 26. 09:16
 1/6 anonim válasza:
Nezd meg a level forrasat, ott latszik a valodi kuldo.
2016. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy nem tudom, ki küldte.
2016. aug. 26. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor mivel? A kérdésben még azt kérdezed, hogy erről a címről küldhettek-e hivatalos otp levelet, most meg tudod, hogy tőlük jött. Mi a kérdésed?
2016. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ezt kérdeztem.


HOGY küldhetnek ILYEN címről levelet?


Mintha egy végrehajtó a ldfjgopiw@vegrehajtas.hu-ról küldene.

Vagy villanyszámláról értesítést kapnál a klfdsjguzsrn@aram.hu-ról.


Egy ilyen hivatalos levél érkezzen mondjuk az

onkentespenztar@...

otponkentes@...

otpinfo@...

noreply@...

címről, de ne egy uisadzfurh címről, mert így az ember el sem olvassa.

És ebben nem a fogadó fél a hibás, mert sokan óvatosságból nem kattintanak az ilyen baromságokra, nehogy vírus vagy spam legyen.

Nem hiszem, hogy olyan bonyolult volt a kérdés, a magyarázatban is egyértelműen kifejtettem, hogy mire gondolok.

2016. aug. 26. 16:52
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg tőlük.
2016. aug. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó, majd ha tőlük akarok választ kapni, akkor nekik fogok írni.

Addig meg, ha mások tapasztalatait akarom megkérdezni, hátha többet tudnak, mint én, akkor ide fogok írni.

Engedd már meg, jó? Köszi!

Meg azt áruld majd el, hogy ha nem tudsz egy kérdésre érdemi választ adni, akkor miért szemeteled tele az oldalt?

2016. aug. 26. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!