Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha az OTP-nél LTP-vel hitelt...

Ha az OTP-nél LTP-vel hitelt akarok felvenni, akkor kb. mennyi idő míg folyósítják a hitelt?

Figyelt kérdés
Mennyi idő ez más bankoknál? Tapasztalatokat szívesen olvasnék :)

2016. aug. 22. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Jelenleg nem szabad felvenni LTP-re hitelt. A legdrágább ami a piacon van, mert ugye nem függ a jegybanki alapkamattól, így minden rossz bele van kalkulálva.

Bármilyen forinthitel olcsóbb mint a legjobb LTP hitel... És ugyanúgy jelzálog alapú, tehát ha LTP-re kapsz hitelt, máshogy is kapsz. Csak olcsóbban. Amíg a jegybanki alapkamat el nem száll az egekbe.

2016. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem a már meglévő LTP-re veszem fel a hitelt, hanem lakáshitelt veszek fel, és a mellé kötök LTP-t. Vagy erre gondoltál te is? Az a helyzet, hogy abszolút nem értek ezekhez a dolgokhoz, így most próbálok mindennek utánajárni.
2016. aug. 23. 10:53
 3/10 anonim válasza:
40%
Első válaszoló,ne haragudj de nem fedi a valóságot,amit írtál.
2016. aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha hitelt veszel fel, akkor független attól hogy LTP-s vagy sem. Ha minden elsőre sikerül, akkor 2 hónapon belül meglehet a folyósítás, de ez ritka. 3 hónap alatt azért a legrosszabb esetben is folyósításra kerülnek.
2016. aug. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem most már egyre inkább úgy tűnik, hogy az OTP az egyik legjobb. Lehet, hogy 1-2 ezer forinttal magasabb a törlesztő havonta, de cserébe sokkal speciálisabb eseteket is elfogadnak. Nekem a páromnak pl. mint adóstársnak csak ösztöndíja van, és ezt is elfogadják.
2016. aug. 24. 09:06
 6/10 anonim ***** válasza:

2 fele ember van, egy aki mindent az OTP-nél akar csinálni, és a másik aki közelébe se megy az OTP-nek.

Mindkettő megmagyarázható és jogos, de egyik oldal se fogja meggyőzni a másikat.

2016. aug. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első válaszadó, az ltp lakáskölcsöne messze az egyik legbiztonságosabb. Megmagyarázhatnád, miért beszéled le róla a kérdezőt. Nem keverted össze az áthidalóval? Mert az valóban nem túl versenyképes.
2016. szept. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mennyi a legjobb LTP hitel THM? 5,43% körül?

Mennyi a legjobb OTP LTP THM? 7,7% környékén?

Mennyi a legjobb hitel most THM? 3,5% körül?

Komoly a kérdésed?


Visszakérdeznék: OTP-nek dolgozol vagy csak alkusz vagy?:)

2016. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy én egy hozamorientált LTP-t nyitnék ÉS mellé az LTP-től FÜGGETLEN hitelt vennék fel (ugyanis magas hozamú LTP mellett a beleépített hitel is drága). Akkor kapod a legtöbb kamatot az LTP-re és akkor lesz mellette a legolcsóbb a hiteled.
2016. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A kérdésed feleslegesen volt egyszerre nagyképű és provokatív. Semmi közöm az otp-hez, sőt, egyik bankhoz sem. Alkusz sem vagyok. Fundamentás voltam, de már az is történelem.

A számaidat viszont alátámaszthatnád konkrét forrással. Aztán majd meglátom, hogy elmagyarázzam-e neked, hol tévedsz. Stílustól függ.

2016. szept. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!