Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A fizetés hány százaléka...

A fizetés hány százaléka lehet a hitel, amit tuti nem utasít el a bank?

Figyelt kérdés
Személyi kölcsön + jelzáloghitel egyben.. nettó jövedelem: 210 K
2016. aug. 16. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy tuti, mert ezer egyéb szempontot is vizsgálnak a bankok. Egy biztos, 400E Ft jövedelem alatt max 50% a jövedelem terhelhetősège, de a bank lehet ennél szigorúbb.
2016. aug. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az rendben. De mennyire lehet szigorú? 33% ?
2016. aug. 16. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Melyik része nem volt elég egyértelmű annak, hogy több szempontot vizsgál a bank?


Ha a 210 nettódra van 3 eltartott gyereked meg egy GYES-es feleséged akkor 25%-on is visszadobnak, ha nincs se kutyád se macskád, de van egy saját lakásod akkor meg akár 40-50%-ig is elmennek.

2016. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok és nem is szeretnék "táv gyógyítani" hitel ügyben. Keress fel egy profi független hitelszakértőt, aki részletes hitelképesség vizsgálatot tud végezni (több bankban is létezik olyan típusú hitelbírálat, ahol központilag, adásvételi szerződés nélkül megtörténik a hitelbírálat. Neked nagy valószínűséggel erre lenne szükséged.)
2016. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ekkora baromságot írni, hogy távgyógyitani :D
2016. aug. 16. 20:56
 6/8 A kérdező kommentje:
A félreértés elkerülése végett, én olyanok tapasztalatára vagyok kíváncsi, aki mostanában vett fel. Tehát, pl: Szia, saját ingatlanfedezet nélkül, 45%-ig terhelhettük a fizetésünket a hitel törlesztörészletével. Vagypedig: Nekünk saját ingatlanfedezettel a 35%-os is elutasította a K&H.. stb.. Nem észosztókra van szükségem, hanem tapasztalatokra. Agyoniskolázottak!
2016. aug. 16. 21:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy neked baromság hitel ügyben a szakmai tapasztalat, de nagy hiba lesajnálni. Nekem nem "agyoniskolázott" a tudásom, hanem gyakorlatból tudom, mit lehet és mit nem a bankoknál elérni egy hiteligénylésnél. Arra alapozni a saját hitelképességedet, hogy mások mit tapasztaltak ez ügyben, az igen nagyfokú ostobaság.
2016. aug. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vetted a lapot, hogy nem vagyok kiváncsi rád te majom?
2016. aug. 16. 23:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!