Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal: Mit jelent "Link Bank...

Paypal: Mit jelent "Link Bank Account"?

Figyelt kérdés

Új Paypal fiókot nyitottam. A kártyát sikerült hozzáadnom, de viszont nem sikerül a "Link Bank Account" alatti részt kitöltenem. (Így pénzt se tudok átutalni)

Bank adataihoz: OTP Bank (próbáltam OTP Bank Nyrt.-vel is)

Alá a számlaszámom.

Nem fogadja el. Tipp? Köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 9. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát pedig ennyi elég kellene legyen.

Buktatók:

- IBAN-t adtál meg, pedig belföldi (GIRO) formában kellene.

- a belföldi számlaszámok jellemzően 24 jegyűek, ezt várhatja el a Paypal is. Ellenben az OTP-nél csak 16 számjegyű számlaszámok vannak, emiatt néhol szükséges a végére 8 darab nullát írni.

2016. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Újra megpróbáltam

OTP Bank

117(bankszámlaszám)+ a 8 nulla

Ismét rossz.

2016. aug. 9. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:

"Sorry, we are not able to process your request. Please try again later."

Ez a hibaüzenet?

Erre azt szokták írni, hogy jelezni kell a Paypalnak és akkor ők megoldják. A Paypal FB oldala(i) is ezt szokták válaszolni, ha ilyen hiba érkezik hozzájuk.

2016. aug. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen az.. :)
2016. aug. 9. 22:33
 5/9 anonim válasza:

Szia, nekem is ez volt a problémám azzal a különbséggel, hogy én a CIB-nél vagyok. "Sorry, we are not able to process your request. Please try again later."-t írt.


Nekem szimplán az oldotta meg a problémát, hogy a telefon böngészőjén csináltam ugyanazt, mint a gépen.


Próbáld meg, hátha.

2016. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki tudná,hogy a Paypalon belül hova írjak? Mert hiába kerestem nem találom.
2016. aug. 14. 01:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Honnan hova akarsz pénzt utalni?

Ha most nyitottad, akkor nincs rajta pénz, tehát akkor a bankból akarsz feltölteni paypalra?

De minek, ha a kártyádat már beírtad? Ha fizetni akarsz, fizess a kártyával.


Ha mégis fel akarod tölteni az egyenleget banki utalással, akkor ehhez nem kell előre bankszámlát beírni, elég ha utalsz:

[link]


De ha mindenképpen fel akarod vinni a bankszámlát, akkor ezeket kipróbálhatod:

[link]

[link]


A #5 hozzászólásban levőt is kipróbálhatod, vagy egy másik böngészővel, esetleg privát ablakban, mert írják azt is erre a problémára, hogy a cookieket törölni kell, lehet neki is azért ment, mert egy új gépen nyilván nem voltak rajta azok a cookiek, amik a másik gépen.


És ha még mindig nem menne, akkor az oldal alján van a Help & Contact link, azon belül Message Center és ott Create New Message gombbal tudsz üzenetet küldeni.

2016. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani a problémát de viszont a pénzfeltöltést nem engedi.

Próbaként átutaltam 250 Ft-ot ami nem érkezett meg. + levont az OTP 280 Ft-ot eseti megbízás néven.

Pár hónapja egy másik fiókkal a Trustly-t használtam.

Átutalás után fél órával már Paypal-on volt a pénz.

Most ennyit ír az oldal: Service temporarily unavailable.

2016. aug. 18. 22:59
 9/9 anonim válasza:

Nekem sem ment asztali böngészőből a CIB-es bankszámlaszám beregisztrálása, ellenben a mobil Chrome-ból nekem is működött.


Annyi trükk volt ezen felül, hogy a 3x8 számjegy közé nem volt szabad kötőjelet tenni.

2016. dec. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!