Melyik a legmegbizhatobb magannyugdipenztar? Es nem utolso sorban a legkamatozobb?

Figyelt kérdés
Magamnak es edesapamnak is szeretnek mar most 28 evesen a nyugdijinkrol gondoskodni. Tudom hogy apam 5 evmulva mar nem fog tudni dolgozni es az allam altal nem tudna megelni ezert szeretnem ha havonta erkezne a szamlajara en altalam osszesporolt osszeg. Nyissak neki magannyugdijjat? Hogyan mukodik ez???
2008. szept. 30. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Úgy tudom, hogy a magánnyugdíjpénztárba belépés felső korhatára 35 év! Tehát apukád már nem tudna belépni egyikbe sem! Lehet, hogy túl egyszerűnek gondolom, de szerintem elég lenne csak az, hogy ha csináltatnál neki egy számlát valamelyik banknál és te oda havonta utalgatnál annyi összeget, amennyit éppen bírsz!


Neked pedig az OTP magánnyugdíjp.-t ajánlom, mert ez egy elég megbízható társaság, nem holmi manapság jött-ment kis cég!

2008. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 -Pimpike- ***** válasza:
49%
Honvéd magánnyugdíj pénztár.
2008. szept. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem fogom ajánlani egyik "nagy céget" se! Nagyon jó gondolat tőled már ilyen fiatalon az előrelátás ezért neked azt tudom javasolni válassz bátran tényleg a legnagyobbak és legjobbak közül édesapádnak pedig inkább az önkéntes nyugdíjpénztárakat ajánlanám figyelmébe, a hátralevő 5 évben az adókedvezményeket igénybe tudja venni szerencsés estben ahol dolgozik cafetériás rendszerben a munkáltató támogatja a befizetett összegeket. Talán röviden ennyi, tőletek függ hogy mennyi pénzt toltok be a pénztárba évi 30%-ot az állam jóváír (100ezer forintig) és fizethettek eseti díjakat is. Azért jó tudni az összeghez a tényleges nyugdíjba menetel után lehet hozzáférni egy összegben ill járulékosan.
2008. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Nekem Aegon van!Saját grafikonukon saját magukat tették jóvá 2007.-re)2000.-ben még másodikként ábrázolják magukat az otp után!Sztem otp és Aegon!Mint írta a kolléga:Ezek nem manapság jött-ment kis cégek hanem komoly múltjuk van!
2008. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Bocs de miről beszéltek? OTP? AEGON? Bocs de ezek piti magyar cégek! Meg saját honlapjukon legjobbak? Bocs de kit érdekel a saját honlapjuk? Hallottatok már olyanrol hogy PSZF? Az ö honlapjukat kell megnézni! Bocs de legjobb hozzammal most az AXA rendelkezik! Az a kis piti cég amely europa 2-dik legnagyobb biztosítoja és kb 20-22 europai országban van jelen és nem ugy mint az oriás OTP és Aegon ami ugy magyaroszágon van csak, ha jó max Szlovákiában! Ugy hogy ha rám hallgatsz akkor a PSZF honlapját nézzed meg! Apukáddal kapcsolatban meg az a véleményem hogy létezik egy olyan hogy Nyugdíj Előtakarékossági Számla! Ilyet kell neki kötni!

2008. nov. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Bocs Kicsit már fáradt vagyok! Kihagytam egy A betüt! Tehát a PSZÁF honlapját nézd meg! www.pszáf.hu
2008. nov. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

Ja persze ingyenesen!

Az AXA ahogy hirtelen felbukkant, olyan hirtelen fog eltűnni azoknak a pénzével, akik megbíztak benne!

2008. nov. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Ide figyelj utánam szoló? Bocs de ugy látom te olyan sötét vagy ehhez hogy az már fáj? Bocs de elmondanád nekem hogy mit tudsz az AXA-ról? szerintem semmit! Ha mond neked valamit a Wintertur név akkor pld Axa ez volt elötte és már pár éve piacon van! De ha te olyan okos vagy, ugyan áruld már el hogy szerinted melyik is alegjobb? Mert adatok nélkül könnyű vádaskodoni és már bocs de ha a saját szemednek nem hiszel a PSZÁF honlapján közzé tett adatoknak vagy annak hitelességének akkor te egy nagyon buta ember vagy! Ja más! Képzeld már el! Az az AXA aki szerinted eltünik az tavaly felvásárolta az Uniqat indén meg az Ellát! Bocsika! Két év alatt Magyarországon rávert az OTP-re és más bankokra, biztosiokra! De igazad van! Ez a bank az amielyik el fog tünni! Bocs de ha nem tudsz valamit akkor nem beszélj bele a nagyok dolgába! Más! Ingyenes! Mit csodálkozol ezen? Bocs igazd van! Nem ingyenes! Csak mi éppen nem pénzt szoktunk kérni az űgyféltől hanme ajánlást! Tudod! Hogy még több ügyfelünk legyen! Bocs de a cégem nem magyar, hanem német! Igy nem magyar mércével mérj minket! Lehet hogy te korrupt magyar vagy, az már ciki és a te bajod! De tudod egy német cégnél felvilágosult emberek felvilágosult üzletpolitikát folytatnak! Ugy hogy tanulj egy kis tisztelette más emebrek iránt! Még egy! Nekem nem szokásom HAZUDNI! Te meg rágalmaztál! Nagyon szivesen bebizonyitom neked bárhol és bármikor személyesen hogy igen buta vagy ezekheza dolgokhoz! Oke?
2008. nov. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!