Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Interneten fizettem bankkártyá...

Interneten fizettem bankkártyával, a terméket megkaptam, de az árát még nem vonták le a számlámról, mi történhetett? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mobilos appon keresztül vásároltam egy webshopból, közben többféle kedvezményt is igénybe vettem, az app egy kicsit elszámolta a végösszeget, kb. 16e Ft lett a fizetendő összeg. Kifizettem bankkártyával, július 18-án, a netbankban ellenőrizve ez az összeg meg is jelent a számlámon "lefoglalt egyenlegként". Két nap múlva megjött a csomag, benne egy korrigált számla papír alapon, a végösszeg kb. 15e Ft. Ettől kezdve ott lógott a 16 ezres lefoglalt egyenleg a számlámon augusztus 5-ig, amikor is eltűnt, és az összeg visszakerült a felhasználható pénzemhez, a könyvelt tranzakciók között pedig ez a kártyás vásárlás nem jelent meg.

Ilyenkor mi történik? A webáruház újra benyújthatja az igényét a pénzemre? Meddig, ha ennyi idő nem volt elég nekik? És ha valaki ilyenkor kivenné az összes pénzét, vagy megszüntetné az adott számlát, akkor a cég bukta a vásárlás árát? Az történhetett, hogy módosítani akarták az összeget, de kicsúsztak az időből valamilyen szabályzat szerint?


2016. aug. 7. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valami hiba történt, kicsi az esélye, hogy beterheljék ha eddig nem tették meg.
2016. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne, ha te keresnéd a webshopot az ügyben, előbb-utóbb úgyis fizetned kell.
2016. aug. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!