Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes lakossá...

Melyik banknál érdemes lakossági folyószámlát nyitni?

Figyelt kérdés

Igazából váltani szeretnénk, de nem árulom el, hogy hol akarom megszünteti. Mire figyeljek oda?

A jelenlegi egy patkány. Mind az?



2016. aug. 5. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Neked tok mindegy, mindegyiket patkanynak fogod tartani. Tartsd a penzed a parnacihaban.
2016. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem azetr ez föleg attol függ, hogy milyen szolgaltatasokra van szükseged. Nekem pl csak annyi kell, hogy neha tudjak ingyen penzt felvenni (a 2 mar eleg nekem), havi 1-2x ingyen utalhassak, es ennyi. A Raiffeisennel van szamlam, szalmlavezetesi dij nelkül. A ferjem viszont fontosnak tartja, hogy minden tranzakciorol smst, kapjon, legyen tarskartyaja, es nemtudomhanyszor ingyen utalhasson es vehessen fel kp-t. Ö a k&h-nal van, fizet vmi 3 ezret, de ö ezzel igy elegedett, nem is akar az en inygenes verziomra valtani. Szoval kicsit pontosits sztem. Egyebkent en nagyon elegedett vagyok a Raiffeisennel, a ferjem szerint pedig - a te szavaiddal elve - patkanyok...
2016. aug. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a Raiffeisennél az ingyenes számlavezetésű forint számla, ami semmilyen feltételhez nem kötött, 2014. október 26 óta már nem igényelhető.

Most már csak akkor lehet náluk ingyenes számlád, ha havonta minimum 120 ezer Ft érkezik a számládra, legfeljebb 2 tételben, vagy ha legalább 4 tranzakciód teljesül minimum havi 50 ezer Ft értékben.

Ha valamelyik feltételt tudod teljesíteni, és olcsó számlára vágysz, ahonnan leginkább készpénzt veszel fel illetve a kártyáddal vásárolsz, én is a Raiffeisent ajánlom.

Az internetbankjuk minden számlacsomagban havidíjmentes.

2016. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vicces vagy első. Elég keserű életed lehet 😁

A többi választ köszönöm. Pontosan a havi díjak miatt rágtam be a jelenlegire. Eddig vagyonosnak számítottam náluk 10 évig. Most hogy 3 hónapja gyesen vagyok és nem érkezik a folyószámlámra az elvárt összeg, így levontak minden hónapban többezer forintot.

(persze

2016. aug. 5. 20:20
 5/6 A kérdező kommentje:
tudom a szerződés...)
2016. aug. 5. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen célokra akarod használni.

Nekem pl. a K&H-nál van okos+ számlacsomag közül a legkisebb. A havidíja 650 Ft, de amelyik hónapban megy a számládra legalább a minimálbér összege VAGY ha a hónapban a számlád egyenleged 500ezer Ft fölött van, akkor a havidíj felét visszakapod, tehát csak 325 Ft lesz a havidíj. Ha pedig mind a 2 feltétel teljesül egy hónapban (min. minimálbér összege+500ezer megtakarítás), akkor abban a hónapban ingyenes.

2016. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!