Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell átutalni pénzt a...

Hogyan kell átutalni pénzt a bankszámláról?

Figyelt kérdés
Biztos hülyének néztek most,de még sose csináltam ilyet. Az is érdekelne,hogy az átutalás során,hogyan tudom feltüntetni a nevemet (mivel nem az enyémről utalnék pénzt,mert nekem nincs kártyám még),hogy tudják ki küldte?

2016. aug. 3. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van netbankos hozzáférés, akkor a neten keresztül lehet utalást indítani. Ha nincs, be kell menni a bankba. Ha viszont nem a tied a bankszámla, akkor ezt te nem tudod megtenni, csak a számla tulajdonosa.

Azt, hogy ezt a pénzt te küldöd, a közlemény rovatban tudod feltüntetni.

2016. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kártya nem kell hozzá, csak bankszámla.

Más számlájáról nem tudsz pénzt utalni, maximum ő utalhat és a közleménybe beírjátok, hogy xy érdekében történt az utalás.

Viszont készpénzben is be tudsz fizetni egy adott bankszámlára (ekkor a számlavezető bank fiókjába kell menned), ez ráadásul ingyenes.

2016. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!