Utalni szeretnék de nem vagyok 18 éves, lehetséges ez?

Figyelt kérdés
OTP bankból szeretnék utalni 17 éves vagyok, megvan a bankszámlaszám, kedvezményezet neve, meg h mit irassak a közleménybe, mi kell ehhez? Max egy személyi meg lakcím? Ehhez nem kell 18 éves legyek nem?
2016. júl. 31. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nekem nincs számlám, a pénzt adnám oda és h utalja el
2016. júl. 31. 16:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs számlád, akkor részedről semmi nem kell.

A közleménybe meg tök mindegy mit írsz, az csak infó, akár a walesi bárdok első sorát is megadhatod, arra jó hogy, hogy segít beazonosítani a tételt, pl beleírod, hogy Gézától a vaterás fülhallgatóért.

2016. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utalni nem tudsz, mivel nincs számlád.

Ha a fogadó fél OTP-s, akkor be tudsz fizetni a számlájára az OTP-ben. De ha nem OTP-s, akkor olyan bankba kell menned, ahová tartozik.

Nem számít, hány éves vagy, személyi+lakcím.

A közleménybe röviden, de világosan tüntesd fel, hogy mi ez a pénz.

A fogadó félnek pedig a biztonság kedvvért mondd meg, hogy befizetni fogsz, nem pedig utalni.

2016. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!