Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Aki Banki Dolgozó vagy annak...

Aki Banki Dolgozó vagy annak tanul attol kérdezhetnék pár dolgot?

Figyelt kérdés

#Bank dolgozó
2016. júl. 22. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz!
2016. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mi a kérdés.

Meg szerintem itt is nyugodtan felteheted és aki tud, az válaszol.

2016. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na amugy már az 1. Válaszolónak írtam privibe de azért itt is megkérdezem.Milyen iskolába kell menni? Szakközép vagy gimi? Melyik a jobb?
2016. júl. 22. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyen középiskolába mész. Utána majd továbbtanulsz úgyis, ha ezt akarod.
2016. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés.Mivel én amugy is közgzdasági szakközépbe szeretnék menni ott lehe valamilyen szakra járni ahol ehez a szakmához kapcsolódóan tanulhatsz?
2016. júl. 22. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy középiskolában foglalkoznak ezzel.

A másik meg az, hogy a "banki dolgozó" nagyon tág kategória.

Sokféle munkakör van egy bankban, vannak pl. a bankfióki ügyintézők, könyvelők, HR-esek, bérszámfejtők, informatikusok, kontrollerek stb.

Ha végzel középiskolában, és még mindig érdekel, majd akkor jelentkezel olyan iskolába, ahol iylet tanulhatsz.

Van jópár gazdasági főiskola és egyetem, illetve OKJ képzések is.

2016. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!