Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » "A" hitelkeretnél van olyan...

"A" hitelkeretnél van olyan lehetőség, hogy a fizetés dupláját adják, vagy is a fizetés kétszeresét fel lehet venni?

Figyelt kérdés
Olyan lehetséges, hogy mondjuk keres valaki 150 ezret havonta, megigényli az "A" hitelkeretet és nem 150 ezret igényel, hanem 300 ezret? Mi történik, akkor ha kapok "A" hitelkeretet mondjuk 150 ezret, el is használom egy hónap alatt, de a következő hónapban, csak 130 ezer Ft fizetés kapok. Az ugye nem fedezné az elhasznált 150 ezer Ft-ot.
2016. júl. 17. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 1 milliós folyószámla hitelkeretet ajánlott a bank, pedig nagyon nem keresek havi 1 millát :) Szóval simán lehetséges, hogy magasabb keretet ajánlanak, mint amennyi a fizetésed.



Alapjában véve semmi gond, a hitelkeretet nem kell 100%-ban törleszteni (sok bank egy minimum törlesztőt megad, van ahol ilyen sincs), simán megteheted, hogy felveszed rögtön az egészet és mondjuk csak 3-4 hónap múlva fizeted vissza.


Ami miatt mégis gond lesz, hogy az a 150 pár hónap alatt nagyon gyorsan felmegy a kamatok miatt, így nem nagyon ajánlott ezzel játszani


(ui: fogadj meg egy tanácsot, az ilyen hitel a gazdag emberek játékszere, akik úgy vannak vele, hogy hó végén még kellene egy új telefon, mert eltört a régi, vagy a haverok szólnak, hogy lenne egy 2 napos nyaralás, van e kedve menni, de őket nem érdekli, hogy 150-et vagy 180-at kell e a végén visszafizetni, téged érdekelni fog)

2016. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Korábbi bankomnál 100 ezer Ft volt a hitelkeretem, aztán amikor kiléptem a banktól és eljöttem 103 ezer Ft-ot kellett vissza fizetnem. Szóval olyan 5 év alatt az igazából semmi. Pedig már az elején levettem mind a 100 ezret.
2016. júl. 17. 12:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan fizetted a kamatokat, csak fel sem tűnt, mert gondolom a rendszer automatikusan vonta :)
2016. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!