Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Paypal-re adtam fel pénzt....

Paypal-re adtam fel pénzt. Jól csináltam?

Figyelt kérdés

Bementem a helyi takarékszövetkezetbe. A nő nagyon segítőkész volt, de nem hallott még a paypal-ról. Végül kitaláltuk, hogy belföldi postautalvánnyal tudok pénzt utalni a számlára, hisz van számlaszáma.

Megmutatta hogyan, én meg kitöltöttem az utalványt. Nem rontottam el a számot egyszer sem, és a megjegyzésbe írtam a Transzfer ID-m.

Ezután odaadtam a paypal-ra feltölteni kívánt összeget meg a feladás díját pluszba. Kaptam blokkot meg minden, de a pénz még nem érkezett meg a netes paypall fiókomba.

Hétfő délután adtam fel a pénzt.


Nagyon köszönöm, ha valaki megnyugtatna, esetleg elmondaná, mit rontottam el.



2016. júl. 8. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Mint ahogy a paypal oldalán is olvashatod, csak saját bankszámláról indított átutalással lehet egyenleget feltölteni.

Ettől még reménykedhetsz.

2016. júl. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Paypal-en nincs kiírva, mert ezt a lehetőséget nem reklámozzák, de több helyen olvastam, hogy így is lehetséges

Mivel nincs bankszámlám, máshogy nem tudom.

Ismerek embereket, akiknek ez is bevált. Van itt olyan, akinek van tapasztalata?

Megjöhet a pénz?

2016. júl. 9. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem a Top Up menüben ezt írja ki pirossal:

"Important!

The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account"

2016. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!