Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi ido utan fog látszani...

Mennyi ido utan fog látszani a paypal balancen hogy megjött a pénzem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Venni akartam valamit külföldről de túl gyorsan rendeltem egymas utan 3x paypalon keresztül es 2 rendelésemet nem tudták teljesíteni így vissza küldték "refund" címen egyszer a 25$ es egyszer az 5$ -om... Na mar most kétszer is kapcsolatban léptem annak a cégnek az ugyfelszolgalataval es allitolag 3-7 munkanapon belül fogom latni a pénz összeget amit vissza küldtek nekem. Na mar most tenyleg láttam paypalon is hogy küldtek nekem vissza 25+5 dollárt es e-mailen is kaptam értesítést de a PayPal BALANCE azt irja h 0HUF.. Létezik hogy 3-7 munkanapon belül kapom meg azt az összeget? Előre is koszonom!!!

2016. júl. 6. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
pár nap alatt írják jóvá
2016. júl. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha bankkártyáról húzta le a pp akkor nem fogod sehol látni, a számládon van
2016. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
OTP bank direkten meg neztem es oda nem jott vissza a penz
2016. júl. 6. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell visszamenjen, mert le se vonták. Törlik a tranzakciót
2016. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De levonták es "refund" tárgyban vissza kuldték
2016. júl. 7. 16:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Zârolták, nem vonták le
2016. júl. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor az a lényeg h meg van a pénzem csak még az OTP bank direkten nem latom?
2016. júl. 8. 00:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!