Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan kell bankkártyát...

Hogyan kell bankkártyát készíteni?

Figyelt kérdés
Akármelyik bankba be lehet menni ezzel? Még oda is amelyik nem a bankom? Mennyi idő amíg elkészül a kártya?

2016. júl. 4. 09:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Fiatal lehetsz az olvasottak alapján. Ha csak pár alkalomra kell ne csinálj. Kérd meg anyud-apud vagy valakit h oda adod a kesst s együtt elintézitek az adott helyre való feltöltést.

Én akkor csináltattam amikor olyan helyeken kezdtem el dolgozni, ahol kártyára utalták a fizut, addig felesleges.(+ bankba nem tartok pénzt, ígyis behúzós egy társaság)

2016. júl. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: bár sokan nem köszönik meg, de jó páran igen.

Igazából ezt csak azért írtam, mert olyan stílusban írtál:

"hitelkártya nem kell"

"...játékot AKAROK venni", stb


És egy köszönöm igazán nem kerül sokba, ingyen van :-)


Az viszont, hogy felhívtam a figyelmedet arra (5-ös vagyok), hogy a bankszámla vezetés is pénzbe kerül, Neked sokba került volna. ezen kívül kevés az időm, mennem kell dolgozni - mégis szakítottam egy kis időt, hogy megóvjalak a felesleges pénzkiadástól.


Alátámasztásul, amit mondtam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


Most pedig robogok dolgozni, mert már így is késésbe vagyok.

2016. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, megköszönni nem azért szoktunk valamit, mert mások is teszik, hanem mert elismered, hogy mások törekedtek arra, hogy valamiről felvilágosítsanak, tanácsot adjanak. Holott nem kötelességük, nem is ismernek. Persze ha te úgy vagy vele, hogy neked jár a tanács, ha kibüfögsz egy kérdést, akkor nem csoda, hogy ez nem világos.

Előző, én köszönöm a válaszod, még én is tanultam belőle :)

2016. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13-as, köszönöm, hogy elmondtad neki. (12-es vagyok)


És helyesbítek, mert a nagy rohanásban helytelenül írtam és "báncsa" a szememet :D

Szóval nem késésbe, hanem késésben vagyok (voltam :-) ).

2016. júl. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!