Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet beváltani amerikából érkezett dollárcsekket?

Figyelt kérdés
2016. jún. 27. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik bankfiókban próbáld meg. Előtte nézd meg a honlapokon a csekk árfolyamokat/valuta árfolyamokat, nehogy rosszul járj.
2016. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

OTP és Raiffeisen már nem váltja be a dollárcsekkeket.


[link]


Esetleg MKB-nál vagy K&H-nál próbálkozz.

2016. jún. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajna úgy néz ki, már egy bank sem vállalja, az otp, a cib, a raiffeisen, a k&h,az erste,a sberbank nem, még van pár, aztán feladom.Köszi a válaszokat!
2016. jún. 28. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:

10 evvel ezelott mentem be a CIB bankhoz egy dollarcsekkel, akkor mondta a neni hogy persze bevaltjak, de kb. 2 honapot fog igenybe venni, addig a penzhez nem jutok hozza.

Mar akkor halott otlet volt, szerintem azota csak rosszabodott a helyzet.


A Paypal sokkal egyszerubb es olcsobb (es gyorsabb) ha az USAbol penzt akarsz.

2016. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tavaly vagy tavalyelőtt a K&H nál simán,azonnal beváltották, mostanra csinálhattak valami módosítást bankszinten, mert úgy néz ki egyik sem váltja be..Illetve a citi beváltaná, ha lenne náluk olyan számlám, amire 3 millió érkezik havonta..No comment...

Sajnos ahonnan jön, az a cég csak így küldi,nincs más megoldásuk,pedig a paypal pld sokkal egyszerűbb lenne...

2016. jún. 29. 10:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Kicsit utánanéztem a témának, és előfordulhat, hogy már egy magyar bank se fogja beváltani, mert többnek a hirdetményében is olvastam, hogy a beváltásban közreműködő partnerbank megszüntette a szolgáltatását.


Találtam viszont ezt a szolgáltatót:

[link]


Viszonylag alacsony jutalékért beváltják, de nem tudom, mennyire megbízhatóak és a csekkbeváltás menetét is csak regisztráció után árulják el. De talán érdemes tenni velük egy próbát.

2016. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom.
2016. jún. 30. 10:19
 8/8 anonim válasza:
[link] próbálta valaki működik, ?nekem is van usd csekkem, köszi a választ
2017. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!