Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bank felhívja azt a telefons...

A bank felhívja azt a telefonszámot, amit megadok?

Figyelt kérdés
Hitelt szeretnénk, férjem akarja felvenni. Az előfizetéses telefonszám az én nevemen van, de ő használja. A kártyás száma pár napja megszünt, de megvan még a szerződés. Be lehet nekik azt adni? Fel hívják?

2016. jún. 21. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, te most visszahívást akarsz, vagy hogy ne te, hanem bank állja a telefonköltséget?


Hát ha van ilyen szolgáltatásuk, akkor persze, hogy felhívnak. Azt a számot, amit megadsz. Nem fogják azt vizsgálni, hogy ki az előfizető. :)


Pl. az mkb-nál régebben rendszeresen kértem online, hogy hívjanak ők fel. A honlapon ki kellett választani, hogy milyen ügyem van, és be kellett írnom a számom. Még a nevet se mindig kérték... x órán belül felhívtak, beazonosítottam magam, és intézték az ügyemet...

2016. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha fel szeretnéd venni a hitelt tényleg, akkor olyan számot adj meg, amin elérnek. De inkább ne vegyél fel hitelt, mert túl hülye vagy hozzá a kérdés alapján. Ha egy szolgáltatóval szerződést kötsz, és neked nem alap, hogy olyan elérhetőséget adj meg, ami valós, és érvényes, akkor helyeztesd magad inkább gyámság alá. Komolyan! Az ilyen hülyékből lesz a sok hitelkárosult.
2016. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Persze hogy felhívják!
2016. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!