Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet CSOK-ot igényelni 3...

Lehet CSOK-ot igényelni 3 gyerekre, ha már van 2 de aláírnánk még 1re?

Figyelt kérdés

2016. jún. 18. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ, életkor, munkaviszony stb.

Én 40 éves vagyok, nekem már csak meglévő gyerekre jár.

2016. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
N az idén leszek 28, 8éves a munkaviszonyom,határozatlan idejű szerződése van mindkettönknek,férjemnek 10éves a munkaviszonya és áprilisban töltötte a 30.
2016. jún. 18. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet 10M Ft CSOK-ot igényelni, de csak új építésű, legalább 60m2-es lakásra, vagy 90m2-es házra.
2016. jún. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a 10 milliósra gondolok.Hanem használt lakásra igényelnénk CSOK-ot.Van két gyerkőcünk és tervezünk harmadikat.Így gondoltuk aláírnánk egy harmadikra és akkor a CSOK is több. Egyenlőre itt a neten érdeklődök,hogy milyen lehetőségeink vannak.70nm es családit néztünk ki....
2016. jún. 19. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:

OK, a használt ingatlanokra járó CSOK-nak is vannak feltételei:

[link]

2016. jún. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Használt ingatlanra keveset adnak.

Ha amúgy is szeretnétek harmadikat, gondoljátok meg az új építésűt.

2016. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!