Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért vont le a PayPal visszaf...

Miért vont le a PayPal visszafizetésnél?

Figyelt kérdés
eBay rendelésnél kaptam visszafizetést, ami 9,98 USD volt, de a PayPal illetékként levont belőle 0,82-t. Évek óta használom, de eddig mindig visszajött a teljes összeg. Most miért vonta le?
2016. jún. 12. 19:12
 1/1 anonim válasza:
Nem lehet az,hogy az átutalás miatt vonták le? Mert pl: nekem ha mindig van valami ilyen bankkártyás fizetés,akkor mindig levonnak valamennyit az átutalásért sajnos :/ Úgyhogy mindig úgy kell kalkulálnom,hogy ha bejön ilyen plusz költség,akkor is legyen elég pénz a kártyán XD És lehet azért nem volt eddig,mert megváltoztatták az ilyen átutalások költségét szerintem...de aztán lehet teljesen más miatt vonták le,nekem ez a tippem,én ezt tapasztaltam :/
2016. júl. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!