Most fog lejárni az OTP Junior kártyám. Ezek után melyik a legkedvezőbb kártya amire válthatok?

Figyelt kérdés
Lejáró kártya lejárati ideje előtt kb. 1 hónappal másik kártyát fognak küldeni? Ha igen, akkor meg van határozva hogy milyet? Köszi!

2016. jún. 11. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyan olyat küldenek, mint amilyen előtte is volt.
2016. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha még nem vagy annyi idős (24 vagy 25 év? nem tudom), hogy nem vagy tovább jogosult a Junior csomagra, akkor ugyanilyen típusú kártyát küldenek.

Csak a kártya mint eszköz érvényessége jár le.

2016. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Kérdés, hogy csak a kártyád vagy a számlacsomagod is lejár: ha minden igaz, az OTP Junior csak 7-14 éves korig van.

Legjobb lenne, ha bemennél a legközelebbi fiókba - ne 1 hónappal a lejárat előtt, mert akkor már lehet, hogy folyamatban van az új kártya - és megbeszélnéd az ügyintézővel, hogy melyik számodra a legkedvezőbb csomag/megoldás.

Ha nem vagy még 18 éves, akkor szükséged lesz a szülői jelenlétre is.

2016. jún. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ó, elnézést, a lényeget kihagytam. :) 24 múltam, Juniorra már nem leszek jogosult a továbbiakban, ezért is érdekelne, hogy mi jön utána. Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 12. 08:13
 5/9 anonim ***** válasza:

No, hát ezért írtam, hogy legjobb, ha bemész a bankba és ott az ügyintézővel átrágjátok, Neked mi a legkedvezőbb... Az OTP-nek számtalan számlacsomagja van, én pl. a Net-számlát használom: ezzel itthonról be tudok lépni a Net bankba, látom a számlámat akár minden nap, át tudom állítani a napi vásárlási limitet, 0 ft-ért tudok utalni (persze a tranzakciós díjat ez után is ki kell fizetni, de az mindenhol így van), havi 2x-i ingyenes kp. felvét automatából 150 ezerig (úgy tudom, erről külön kell nyilatkozni, erre figyelj oda), stb. Szóval nekem ez kedvező, mert sok utalásom van, s mindez havi 500 valahány ft-ért.

Annyi csak a feltétel, hogy családi pótlék vagy munkabér érkezzen a számlára.

De lehet, Neked más szempontok a fontosak, így más számlacsomag lesz jó :-)

2016. jún. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megfogadom a jó tanácsot! :)
2016. jún. 12. 11:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Szívesen :-)

Ilyen normális kérdezőnek öröm válaszolni - visszaadtad a segítő kedvemet, amit épp most vettek el egy másik kérdésnél :-) és :-(

2016. jún. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a www.bankmonitor.hu vagy www.bankracio.hu oldalakat ajánlom, ahol kalkulátor segítségével személyre szabottan ki tudod választani, hogy a te használati szokásaid szerint melyik csomag érné meg a legjobban.


Persze utána nézd meg a bank honlapján a részletes hirdetményt is, mert az a hivatalos tájékoztató.

A fenti honlapokon közzétett infok nem biztos, hogy azonnal követik a változásokat és nem is hivatalosak. De kalkulálni mindenképpen jók, szerintem.

2016. jún. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Én is kaptam már felettébb lehangoló válaszokat sajnos, akármennyire is próbál normális lenni az ember! :/


Utolsó válaszolónak is köszönöm szépen!

2016. jún. 12. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!