Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudom a rengeteg ezresemet...

Hol tudom a rengeteg ezresemet 20 ezresekre váltani? Van erre valamilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

Ezresekben kapom a fizum, van már vagy 400 ezer ft-byi ezresem, elég gyűrőtt és koszos az összes (szórakozóhelyen dolgozok).

Bankba tenni nem szeretném a pénzt, mert szükségem lesz rá biztosan 2-3 hónap mulva és nem akarok bukni a pénzkivételkor.


Van valami lehetőség arra, hogy beváltság nagyobb címletre a papírpénzeimet? És ingyenes?


Köszi!!


2016. máj. 22. 07:13
 1/3 anonim válasza:

Próbáld meg megkérdezni a nemzeti bank pénztárában, az Arany János utcai metrómegállótól nem messze, hogy ingyen beváltják-e.


[link]

2016. máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja bocs, persze, ha budapesti vagy vagy könnyen el tudsz jutni oda :)
2016. máj. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

150-et beraksz a számládra egy hónapban majd ki is veszed kártyával az ATM-ből. Ha havi két ingyenes készpénzfelvételről nyilatkoztál, ennek semmi költsége sem lesz.


De ha jól tudom a posta 200 000 forintig ingyen végez címletváltást. Javítsatok ki ha tévedek.


Ha ingyen van, akkor két körben meg tudod csinálni. Két különböző postán vagy pár nap különbséggel ugyanott.

2016. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!