Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyi megtakarítástól számít...

Mennyi megtakarítástól számít valaki gazdagnak?

Figyelt kérdés
10, 20 , 100, 1000 milliós megtakaritás
2016. máj. 21. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
100+ szerintem.
2016. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Ha már nem csinálna semmit, akkor is elélne élete végéig.
2016. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
A gazdagsag szubjektiv fogalom. En akkor ereznem gazdagnak magamat, ha nem kaparnam ki az utolso gramm nutellat is az uvegbol. Van aki a vilag lecsorobb emberenek erzi magat mikor a 6 eves SL500-asaval szeretne parkolni a kedvenc kaszinoja elott de megkerik, hogy vagy vegyen egy ujat vagy alljon mashova. Megint masok csoronak erezhetik magukat mert nem tudnak sajat maganrepulot fentartani mindig csak berelnek... :D
2016. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3# jól mondja.

Én egy paneloshoz képest gazdag vagyok :D de egy dan bilzerianhoz képest meg csöves.

Szám szerint, 10 millió is sok. De ha venni akarunk valamit akkor gyorsan elfogy. Magyar viszonylatban (mészáros féléket nem beleszámolva) pár 100 millió az már gazdag.

2016. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!