Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen hitelkártyátok van?...

Milyen hitelkártyátok van? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Kérem, senki ne jöjjön az eladósodás veszélyeivel. Természetesen ismerem a hitelkártyák működését, így a kamatmentesség feltételeit is.


Köszi.



2016. máj. 12. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Amex Gold
2016. máj. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
OneCard. Kapok 3% visszatérítést, ha hipermarketben, szupermarketben vásárolok, minden más vásárlásra 1%-ot. Bizonyos kategóriákban 5%-ot térítenek vissza, ez negyedévente mindig változik. Vannak partnerkedvezmények is, Telekomnál pl 10 000 forint kedvezménnyel vehettem mobiltelefont.
2016. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erstes joker kártyánk van. 1%-ot ad mindenhol és 4%-ot három kiemelt, általam választott kategóriában. Nekünk pont jó, mert az egyik benzinkút (pont havi 30 ezret tankolunk, ami ennél a kategóriánál a visszatérítés felső határa), szépségápolás, egészség (kisgyerek van, így rengeteget vásárolunk dm-ben, rossmannban;de gyógyszertárban is sokat ott hagyunk, mert mindenkinek a családban mi váltjuk ki.a gyógyszert amugyis, mert egészségpénztári számlához kell számla) és barkácsáruházak, ami szintén jól jön, mert házfelújításban vagyunk, de ezt nemsokára lecseréljük elektronikai áruházakra, mert most már a berendezés jön lassacskán. Éves szinten több tízezret visszatérít így egyébként és kamatot egy forintot sem fizettünk.
2016. máj. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem CitiLife kártyám van, amúgy jó, tudom ajánlani, de én már gondolkodom a visszaadásán, mert meguntam vele foglalkozni, az állandó visszautalásokkal, az egyenleg figyeléssel, a visszatérítés beváltásával. De ez mind kényelmi szempont, egyszerűen lusta vagyok már.


A hitelkártya, ha jól használod, hasznos, csak figyelni kell rá.

2016. máj. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem Amexem van, az is nagyon jó, de Magyarországon még mindig sok helyen nem fogadják el.


Azt javaslom, a vásárlási szokásaid és a meglévő bankod legyen az irányadó, mert az általában ad még mindenféle extra kedvezményt is a hk-ra. Sok banknál van több tízezer forintnyi visszatérítés egy ilyen kártyára évente, azt kell választani, ami pénzt hoz neked, és nem viszi a lóvét. Ha ügyes vagy, éves szinten pozitívban marad az egyenleged.

2016. máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!