Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az ATM-ben hagytam a bizonylat...

Az ATM-ben hagytam a bizonylatot készpénzfelvétel után. Ezzel vissza lehet élni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 19:28
 1/6 anonim válasza:
67%
Hát passz, jó igaz, hogy jobban kelett volna figyelned meg stb... de szerintem nagy károd nem lesz belőle
2016. máj. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csomóan hagyják ott, semi érdemleges nem derül ki belőle.
2016. máj. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, nem mentség, de siettem, és teljesen kiment a fejemből.

Előkerestem egy régebbi bizonylatot, azon igazából a felvétel dátuma, helyszíne van, egy bizonyos tranzakció szám, az összeg amit levettem, és a kártyán maradó összeg.

2016. máj. 10. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

semmi bajod nem lesz belőle.

nincs rajta kártyaszám, pinkód, semmi.

max annyi lehetett volna, hogy akkor ott figyelik, és ha sok van rajta, követnek, és egy kést nyomnak a torkodhoz, hogy vedd le a többi pénzt.

ez is elég valószerűtlen, de ennél nagyobb bajod nem lesz belőle.

mivel nincs róla semmi infó, azt meg tudom, mennyi pénzem van, én alapból a bizonylat nélküli kp-felvételt szoktam választani.

2016. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyi derül ki belőle, hogy egy beazonosíthatatlan idegennek a szintén beazonosíthatatlan számláján mennyi pénz van, és mennyit vett fel.


Az emberek 90%-a otthagyja, nem győzöm kidobálni, hogy a sajátomat megtaláljam.


Semmi bajod nem lesz belőle.

2016. máj. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Semmi nincs benne, az ATM-ek környéke mindig tele van eldobált bizonylatokkal.

Ezért érdemes bizonylat nélkül kérni, minek gyártani a szemetet...

2017. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!