Biohazardxxx kérdése:

Szerintetek ilyen estben mennyi hitelt vehetek fel (Többi lent röviden)?

Figyelt kérdés
Szóval van egy házam amit 800000-be vettem kp-ra és azt csinálgatom de vagy 5 év mire beleköltözhetek ha igy haladok.... Szeretnék hitelt felvenni hogy kész legyen mihamarabb mert szüleimnél nem akarok tovább lakni. Szóval havi 120000 a hivatalos keresetem 3 éves munkaviszonnyal ennél a cégnél. 29 éves vagyok, se gyerek se hitel, makulátlan a pénzügyi előéletem a bankok számára. Mennyit kaphatok így a házamra és az állam valamilyen formában támogatna? Számításaim szerint 3 millió kellene hogy minden meglegyen. Bocs ha hülyeséget kérdeztem csak nem vagyok ebben a témában otthon. Válaszokat előre is köszönöm.

2016. máj. 7. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtöbb bank jelzálghitelt 5 millió forint alatti forgalmi értékű, és minimum komfortos házra ad csak. Ha ezeket nem hozza a ház, akkor nem kapsz rá hitelt. Személyi kölcsökre esélyed sincs. Próbálkozz meg esetleg egy lakástakarékkal havi 20 ezres részletekkel, ott gyűjtögethetsz, és 4 év múlva kaphatsz ennyi pénzt, esetleg valami megelőlegező hitelt is.

Vagy másik ingatlant kell megterhelni, nem tudom, a szüleidét lehetne-e a hitellel.

2016. máj. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ez nem hangzik valami jól.... Szüleim házát semmi képpen sem szeretném belevonni a hitelbe.
2016. máj. 8. 14:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Azok a lehetőségid vannak, amit leírt az első válaszoló is. Személyi kölcsönt vehetsz fel, de három milliót biztosan nem fogsz kapni. Szerintem egyedül erre a fizetésre kb. 6-700 ezer max. amit kaphatsz. Adóstárssal, társakkal lehetne feljebb tornászni az összeget, csak kérdés, hogy tudsz-e bevonni valakit?
2016. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!