Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Segítség, hogyan kell bankszám...

Segítség, hogyan kell bankszámlát-bankkártyát csináltatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 19 éves vagyok, nem tudom hogy működnek ezek a dolgok, segítenétek?

Mennyi idő amíg megcsinálják?

Mikorra tudom használni?

Kell érte fizetni?

Milyen iratokat vigyek magammal?

Melyik bankot ajánljátok?


(Tanulok még, de estin.)


2016. ápr. 22. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Kell érte fizetni, bemész egy bankba, nézz olyat ahol van diákoknak általában 25 év alatt kedvezményes kártya, nyitsz egy bankszámlát, személyi, lakcímkártya kell, annak lesz egy havidíja és kérsz bankkártyát.


Van ahol nem adnak bizonyos kártyatípusokhoz érintéses kártyát, tehát ha ilyen kell, akkor kérdezz rá, olyat kérj.


Kell-e SMS értesítés ha használod a kártyát az is havidíjas.


Menj fel minden bank oldalára vagy a bankmonitor oldalán keress egyet.

2016. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A bankszámlád egyből él, a bankkártyát 1-2 héten belül kapod meg.

Érdemes egyből kérni az "ingyenes készpénzfelvételi lehetőséget". Ha kéred, akkor minden hónapban az első két, magyar forint ATMből történő készpénzfelvételért, De maximum 150 ezer forint felvett összegig nem kell fizetned költséget.

2016. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!