Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem jelenik meg Az OTP...

Miért nem jelenik meg Az OTP Direkten az AmEx bankkártyám forgalma?

Figyelt kérdés

Nem rég sikerült rábeszélnie az OTP-s ügyintézőnek, hogy igényeljek AmEx-et, mert az én költekezési szokásaimat figyelembe véve, nekem nagyon megérné. Jó, be is adtam a derekam.

Az ebben a hónapban esedékes számlákat (telekom) már ezzel fizettem be (díjneten keresztül), a befizetés a szolgáltató oldala szerint sikeres is volt.

Azonban a hitelkártya számlaegyenlege továbbra is 0 Ft. Illetve sehol nem látom, hogy a kifizetett összeg levonásra került volna.


Valamit be kellene állítanom? Vagy normális ez így?

Ez az első hitelkártyám, még új vagyok a témában.



2016. ápr. 18. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly igényeltem, és alapból egyáltalán nem is volt hozzá netbank. Lehet ez a gond.

A másik lehetőség, hogy mivel itt a könyvelés miatt egy nap csúszással jelennek meg a költések, ezért ha ma fizetted be, az majd csak holnap fog látszani.

2016. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vetesd fel a számlát és a kártyát a netbankba, akkor látszani fog. Lehet, hogy nincs felvéve.
2016. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 - Köszi, meglátjuk mi lesz holnap.

#2 - És azt hogy tudom megtenni?

2016. ápr. 18. 23:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Fiókban pl., de lehet, hogy telefonon is megy.
2016. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!