Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2nap alatt nincs a számlán az...

2nap alatt nincs a számlán az utalás?

Figyelt kérdés

Pénteki napon utaltam K&H-s bankszámláról Unicredit-es számlára!

Hétfői napon még mindig nem érkezett meg a kedvezményezett számlájára az összeg!

Ha a bank késik az utalással(Mert elvileg a kedvezményezett megbízható?!) ,élhetek valamiféle kárigénnyel a bank felé?



2016. márc. 1. 05:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnap valami galiba volt a Gironál, ők végzik a bankok közötti elszámolásokat. Fél nap nem tudtak tételeket fogadni egyáltalán, utána is voltak fennakadások. Lehet, hogy a te tételed is elkallódott. Vedd fel a bankkal a kapcsolatot.
2016. márc. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Az utalás max 4 óra banki időben. Ha péntek késő délután utaltál, akkor hétfő délig kellene megérkeznie.
2016. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Még a mai napon sem érkezett meg!


Mocskos zsidó bankrendszerek... a nagy pénzeket le tudják vonni (kezelési költség) ,teljesíteni már nem tudnak!


Remélem egyszer valaki megunja ,aztán rájuk gyújtja az épületet!

2016. márc. 1. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Tőled levonták? Biztos, hogy nem érkezett meg? Nem lehet, hogy át akarnak vágni?
2016. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tőlem teljes mértékben levonták!

A hangtechnikai üzlet meg eléggé megbízható (nem egyszer rendeltem már tőlük terméket ,szinte mondhatni törzsvásárló vagyok), meg nem hiszem ,hogy párezer Ft-on akarna meggazdagodni rajtam...

2016. márc. 1. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor a netbankból kinyomtatod a tranzakció adatait, elküldöd nekik és keressék meg ők, hogy hova lett.
2016. márc. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!