Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem enged az OTP direktb...

Miért nem enged az OTP direktből átutalni a PayPal számlámra?

Figyelt kérdés

[link]


Az "átutalás összegénél" értelem szerűen beírtam, hogy mennyit akarok átutalni, a "kezdeményezett számlászámánál" beírtam, a PayPal számlaszámát, a "kezdeményezett nevénél" ezt írtam: "BofA re: PAYPAL PTE LTD" Az "átutalás közleményénél, meg beírtam azt a betű, sorszámot amit a PayPal megadott. Mit csináltam rosszul?



2016. febr. 11. 15:19
 1/3 A kérdező kommentje:
2016. febr. 11. 15:30
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

Nade mit mond, miért nem lehet? Mi a hibaüzenet?

SMS authentikáció ugye van beállítva? Vagy belépéskor, vagy tranzakciónál küld SMS-t, amit meg kell adni.

2016. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, küldött, utána az a hibaüzenet, hogy "A tranzakció indításához nincs elegendő fedezet" Pedig még van rajt pénz, azon kívül, amekkora összeget akarok utalni.
2016. febr. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!