Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki tudna ebben nekem segíteni...

StephanieXx kérdése:

Ki tudna ebben nekem segíteni (Kölcsön-hitel, bar kistás vagyok, bővebben lent)?

Figyelt kérdés

A ház értéke:12 milló

A hitel az 5 millió svájci frank alapú forint,szoc pol lett felvéve,mikor épült.2006-ban.

Az MKB aktív bank bárlistára tett.Bármilyen nagy összegű kölcsön érdekelne,hogy ki tudjam fizetni a "kisebbeket",és egy helyre tartozzal.Szükség esetén kezest be tudnék vonni.Jövedelem igazolást fel tudok mutatni,és a kezes társam is.


2010. márc. 29. 14:49
 1/6 A kérdező kommentje:
A ház 87 cmˇ2,kertes ház.
2010. márc. 29. 14:51
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem véletlenül tett az MKB BAR listára. Ha az eddigi hitelt nem fizetted, mi rá a garancia, hogy az új banknak fogod? Ezt a kockázatot nem fogja egyik bank sem bevállalni. Vagy ha igen, akkor azt 235 %-os THM-ért!
2010. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kérdésem nem ez volt!

Köszönöm,hogy megosztottad a véleményed velem,igaz semmi hasznát nem tudom venni...

2010. márc. 30. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnálatos módon, aktív KHR-esként nem kapsz hitelt :-(

Esetleg, ha megoldható, terheletlen ingatlan , és nem KHR-es adóstárs, kezes.

Ezév március 1-étől megszigorodtak a devizahitelek feltételei( kicsit későn)

Azért sok sikrt, és ne add fel! :-)

2010. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amúgy meg ki nem álhatom a fikázókat :-((

hazánkban 900.000 ember BAR listás, persze a bankok semmiért sem felelősek... (nem ragozom, mert 20 oldal lenne)

Mindenesetre sok energiát, és kitartást, tudom nem könnyű...

2010. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Anyukámról van szó,az ő nevében tettem fel a kérdést,mert én vagyok internet közelben.

Kitartás mindenkinek aki ilyen helyzetben van,és kívánom a legjobbakat:)

2010. ápr. 9. 01:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!