Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Közvetlen segélyhívó száma...

Közvetlen segélyhívó száma van a K&H banknak?

Figyelt kérdés

ATM ben sikertelen pénzfelvétel esetén, mikor a pénzt nem adja ki a de a bizonylaton igen,és azt kiadja?


Nem a K&h telecenter számára lennék kíváncsi, az megvan,Ott kapcsolgatnak össze vissza, géphang, válaszd ki ezt, meg azt a funkciót..


2016. febr. 3. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a 'segelyhivo'. Ilyen 112-jellegu azonnali 'denekemnagyonsurgos' szam nincs. Az automata oldalara felirt szamokat lehet tarcsazgatni ilyen esetben.
2016. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ATM-en mindig ki van írva a telefonszám ilyen esetekre.
2016. febr. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kár.

Nem kell gúnyolódni.Igen van ilyen:"mikornemkemnagyonsürgős"

Pl. mikor félsz otthagyni az ATM et, mert kb 5 roma beakar menni,hátha otthagyom a pénzt,vagy nekik kiadja, amit nekem nem,stb..

2016. febr. 3. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg az automata ha nem veszed el a pénzt 5-10 mp múlva visszaszívja.
2016. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Itt most nem konkrétan arról volt szó.Hanem arról,hogy pont nem adta ki a gép, de közben dolgozott,karistol, végül kinyomta a bizonylatot, mintha felvettem volna...:(

Pont azért is nem mertem otthagyni,nehogy a következő meg felvegye...

2016. febr. 3. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!