Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vettem ki az automatából...

Vettem ki az automatából elvileg 5 ezer forintot de. Többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval vettem volna ki 5 ezer forintot.Minden sikeres is volt.De egy 10 ezrest adott ki. Elnyomni pedig nem nyomtam el mert úgy van ugye be osztva hogy 4 gomb és úgy emelkedik.2x is le ellenőriztem hogy az 5 ezresre mennyek és ilyet nem szoktam elrontani amúgyse.Viszont a kis cetlit amit ki ad.Viszont a kis cetlit elfelejtettem kivenni.Szóval ATM hiba lehetett vagy valahogy még is én hibáztam?
2016. jan. 25. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
MEg kell nézned a netbankba hogy mennyit terheltek be. Ha 5 ezer ft-ot, de közben 10 ezret kaptál, akkor valósznínű hogy a gép hibázott. Ilyenkor vissza kellene vinned a pénzt a bankba (abba a bankba aké az ATM). Tudok olyan esetről, hogy emberi hiba történt és 1 ezer helyett 10 ezter adott ki a gép, mert felcserélték a címleteket a kazettákba. A vége az lett, hogy vissza kellett vinni a pénzt aki meg nem tette azzel megy a pereskedés. Ha 10 ezret terheltek be, akkor viszont nagy valószníűséggel te nyomtál más gombot, mint amire emlékszel.
2016. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!