Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitel visszafizetési támogatás...

Hitel visszafizetési támogatás létezik az állam/önkormányzatok által?

Figyelt kérdés

Ismerem az adósságkezelési támogatást, azonban az hitellel kapcsolatban csak "a hitelintézettel kötött lakáscélú kölcsön-szerződésből, illetve abból átváltott szabad felhasználású kölcsönszerződésből fennálló hátralékra" vonatkozik.

Nekem egy olyan tartozásom van, ami szabad felhasználásra (nem ingatlanra, stb-re)lett felvéve (128.000), nem lett befizetve (529.000-re emelkedett a kamatokkal), s a végrehajtóhoz került (számos ok miatt sikerült így). Azóta fizetjük, viszont nincs-e valamiféle állami támogatás erre vonatkozólag?

Vagy esetleg olyan, hogy az önkormányzattól a hitel kifizetésére vennénk fel támogatást, amit kamatmentesen fizetnénk nekik vissza? Ez azért lenne jó, mert, akkor a banknak nem kellene az időközben emelkedő kamatot még pluszban kifizetnünk.

Vagy igazából bármilyen más megoldás is érdekelne.


Értelmes hozzászólásokat várok. Köszönöm előre is!


2016. jan. 13. 11:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs. Sokkal okosabban tetted volna, ha a bankkal kezdesz alkudozni, mert ott még el tudtad volna érni, hogy valamivel kevesebb legyen. Legközelebb ne csak akkor fizess amikor már tiltják a fizudból...
2016. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vonták le a fizumból, hála Istennek, s, ahogy fentebb is írtam, számos oka volt annak, amiért így sikerült. Igen, tudom, hogy mi lett volna az okosabb, de nyilván nem erre voltam kíváncsi.
2016. jan. 15. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!