Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Gránit Bank-ról mi a vélemén...

A Gránit Bank-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy igen olcsók a számlavezetési díjaik.. én egyébként is ritkán bonyolítok le banki ügyeket, de az OTP már kezd drága lenni. (27 éves leszek)

2016. jan. 11. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Elég barátságos és innovatív bank, meg a díjai is rendben vannak, egy nagy hátránya van: csak egyetlen bankfiókja van, ahol készpénzt lehet felvenni (a központi a Lechner fasorban). A többiben csak szerződést lehet kötni/módosítani.

Az OTP talán valamivel drágább, de lépten-nyomon van fiókjuk, ez nekem például jó érzés.

(27 évesen még pont beleférsz a Jump csomagba, utána majd 28-tól beraknak a Netbe, az sem vészes, 525Ft/hó a számlavezetés).


De ha mindenképpen menni akarsz, én inkább mennék a Raiffeisenhez, ott is van ingyenes számlavezetés meg utalás, és még így is több helyen van fiókjuk, hogy a meglévők harmadát bezárták.


Esetleg ott van még a Magnet, az is az innovatívabb, modern bankok közé tartozik, bár nekem kicsit komolytalannak tűnik, de ez csak az én véleményem...

2016. jan. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

"Elég barátságos és innovatív bank, meg a díjai is rendben vannak, egy nagy hátránya van: csak egyetlen bankfiókja van, ahol készpénzt lehet felvenni (a központi a Lechner fasorban)."


Ez így kicsit félreérthető. Készpénzt bármelyik ATM-ből vehetsz fel, pénztári ki- és befizetésre azonban csak a központi bankfiókban van lehetőség.

2016. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Igazság szerint, ha nem létkérdés, hogy folyamatosan készpénzt fizess be a bankszámládra illetve hogy onnan bankfiókban jelentős költségért vegyél fel készpénzt, akkor nincs hátránya más bankokkal szemben. Még semmi olyan nem merült fel 3 és fél év alatt, mióta ügyfelük vagyok a KP befizetésen kívül, amit telefonon vagy a netbankon keresztül ne tudtam volna elintézni.
2016. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Én tavaly júliustól vagyok ügyfelük, szeretem őket.
2016. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Én arra gondoltam, hogy ha az ember olyan összeget akar felvenni, amit ATM nem ad ki (mondjuk 1 millió forint), mert épp kell, hirtelen, akkor eléggé bekorlátoz, hogy csak Bp. egy pontján juthat hozzá az ember a saját pénzéhez.


Persze, ritkán kell azonnal nagy mennyiségű készpénz, de a tudat, hogy a saját pénzéhez ne csak az ország egyetlen fiókjában férjen hozzá az ember... szerintem fontos.

2016. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%
hát ez igaz, nekem se ez az egyetlen bankszámlám...
2016. jan. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!