Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autót szeretnék vásárolni...

Autót szeretnék vásárolni használtan (? ) Remélem valaki végig olvassa és segít (? )

Figyelt kérdés

Autót szeretnék vásárolni használtan autókereskedőtől lízingelni szeretném, kb 300.000-400.000 ezer FORINT önerővel tudnék elindulni a kereskedőhöz, 1-1,5 milliós autóra gondoltam(nem szeretnék több tizen X éves autót)

Hogy működik a lízing? külföldön éltem, ezért tudnék ennyi készpénzt belefektetni, 7 hónapja van itthon stabil,fix munkahelyem! Mi a lízing feltétele? Ki dönti el hogy elhozhatom az autót? Ezzel kapcsolatban aki jártas kérem írjon nekem! Illetve ha tud valaki megbízható autókereskedőt akitől lehet így autót vásárolni várok linket,nevet! Bármennyit képes vagyok utazni!

köszi előre is és aztis,hogy elolvastad!?


2016. jan. 7. 19:32
 1/1 bobi9458 válasza:

Nem vagyok jártas benne, de vannak kereskedő ismerőseim és így dereng valami.

Elmész, kiválasztod a neked megfelelő autót. Majd jön egy online hitel elbírálás. Itt általában egy online kalkulátort használnak ami több bank ajánlatát mutatja és itt te választhatok ki hogy neked melyik a legjobb ajánlat és hogy melyik bank legyen megkeresve. De vannak olyan kereskedők is akik csak egy kimondott bankkal dolgoznak, így itt nincs választási lehetőséged hitel konstrukciók közül válogatni. Mindegyik bank legalább 20% önerőt kér, de kérhet többet is (gondolom azért lehet több is mert a havi törlesztő részlet nem lehet több a havi nettó jövedelem felénél, de ugye ez függ attól is hogy hány évre kapod meg a hitelt) és persze kérhet a bank kezest (adós társat) is!!

Minimum minimálbéres havi fizetés és ha jól tudom féléves bejelentett munkaviszony (ebben nem vagyok biztos!)Igazából szerintem ha bank elfogadja a lízing kérelmedet, kifizetetted a bank által kért összeget és meg van az adás-vételi szerződés már viheted is az autót. Ma már szinte mindegyik kereskedőnél lehetőség van lízingre. Én Pécsett tudok ajánlani egy kereskedőt. Mindig sok autó van náluk szóval nagy a választék és rendkívül megbízhatók valamint segítőkészek! [link]

Reméltem tudtam valamennyit segíteni.

U.I. hívj fel egy kereskedőt pl.: azt a kereskedést amit linkeltem és elmondanak mindent.

2016. jan. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!