Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Karancsonykor utalas problema?

Delavega kérdése:

Karancsonykor utalas problema?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lehet gondom van. Karacsonykor utaltam penzt paypalrol az otp szamlamra "hulye fejemmel". A paypay szerint atment a penz az otp szamlamra. Addig oke. De az otpn ebbol eddig semmit se latok. Vagy turelmetlen vagyok es szerda korul rajta lesz? Ilyenkor mit lehet tenni ez ugyben?

2016. jan. 3. 23:31
 1/2 anonim válasza:
Az utalási idő két különböző bank között akár 2-3 munkanap is lehet. Ha holnap sem érkezik meg, javaslom írj a paypalnek vagy menj be az OTPbe személyesen.
2016. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! Akkor megvárom a holnapot/utánt és ha semmi, akkor kénytelen leszek elmenni, azért vicces, eddig semmi gondom nem volt vele, most jöttek az ünnepek és kész vége, még jó hogy meg van a még jó hogy meg van minden infóm a paypal utalásnál.
2016. jan. 4. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!