Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik bankot ajánlanátok a...

Kellar J. kérdése:

Melyik bankot ajánlanátok a pénzem lekötésére, vagy hova kössem le?

Figyelt kérdés
Rövid távra szeretném (nagyon max. 1 év). Havi 70.000Ft-t.
2016. jan. 1. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hol kötöd le, ilyen kis összegre nem fogsz érdemi kamatot kapni sehol sem.
2016. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
A banki alapkamat 2 % környéke....bármelyik megteszi.
2016. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem egészen értem, hogy mit szeretnél.

Havonta akarsz félretenni 70 ezret, vagy egy bizonoys összeget akarsz lekötni?

2016. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy takarék számla szerűségre gondoltam, amire minden hónapban teszek 70.000Ft-t, eg éven keresztül. De nem tudom melyik banknál/takarékszövetkezetnél lenne érdemes lekötnöm
2016. jan. 1. 23:25
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem kevered a fogalmakat!

A LEKÖTÉS az egy egyszeri művelet, beállítod a lekötés idejét (3 hónap, 6 hónap, 1 év..stb.), és kész. A futamidő alatt a lekötött betéthez nem lehet nyúlni, tehát sem hozzátenni, sem elvenni belőle nem lehet. (Feltörni akármikor lehet, de akkor bukod az addigi kamatokat).


Ami neked kell, az egy megtakarítási számla, vagy takarékszámla. Ezek közös jellemzője, hogy napi kamatozásúak, tehát a nap végi egyenleg után számolják a kamatokat. A legtöbb nagyobb banknak van ilyenje. Én leginkább az OTP takarékszámláját ajánlanám, de a CIB Malacpersely sem rossz.

2016. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cetelemet is megnezheted. 2% feletti a kamat és minden ingyenes náluk. OTP-nél jobb kamatot ad.
2016. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!