Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan juthatok kisebb összegű...

Hogyan juthatok kisebb összegű hitelhez?

Figyelt kérdés

Hitelre lenne szükségem, mert egy bizonyos ingatlant szeretnék bérelni, aminek az éves díja 2 millió forint. Nekem megtakarításom nem igazán van (egyetemet most fejeztem be, maximum 500 ezer FT), ugyanakkor rendelkezem autóval (értéke kb. 2,5 - 3 millió forint).

Milyen hitelhez tudnék ilyen feltételekkel hozzájutni, illetve melyik bankkal érdemes kalkulálni?



2015. dec. 29. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Add el a kocsit és meg is oldódott.
2015. dec. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy igazi üzletember lehetsz...
2015. dec. 30. 00:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Senki nem fog neked puszira adni 2 misit, te üzletember!
2015. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy az vagyok. Ugyanakkor az autóm árát azèrt írtam, hogy használható-e fedezetkènt...? Nem eladni szeretném. Azt nem èrtem,hogy ha nem tud valaki értelmesen hozzászólni, akkor mièrt pocsékolja az idejét!??! Látni az arànyodon, hogy milyen hasznos válaszokat tudsz adni...
2015. dec. 30. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy használt autó fedezeti értéke 0 olyan hitelnél, amilyet te szeretnél. Nyilván azt sem tudjuk, hogy valójában mennyit ér az autó, de nem is lényeges. Persze ne legyenek kétségeid, ha késedelembe kerülsz és odáig jut az ügy, a bank abból csinál pénzt, amiből tud és viszi az autót. De hitelfelvételkor, hacsak nem autóra vetted fel, nem fogják fedezetként figyelembe venni, semmilyen értékkel.


Nem mellesleg mi a francért kell havi 166 ezer forintért bérelni egy ingatlant, ha ruppótlan pályakezdő vagy?


A legjobb tanács, amivel nem biztos, hogy egyetértesz majd, de az a te gondod: Keress munkát az egyetem után, és csak akkor béreld azt az ingatlant, ha az a fizetésedből kényelmesen kigazdálkodható. Addig ne bérelj semmit, ugyanis nincs rá pénzed. A hitellel ebben az esetben csak magad alatt vágod a fát. Ha lakhatás miatt kell, akkor gondolkodj olcsóbb ingatlanban/szobában. Nem nem függ össze a munkavégzéssel a bérlés, akkor felejtsd el egyelőre.

2016. jan. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!