Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha egyben kifizetem a tartozás...

Ha egyben kifizetem a tartozásomat, leszámolnak valami kamatot?

Figyelt kérdés
Az Otp faktoring-nak tartozomkétmillióhatszázezer ft-al,volt svájci frank alapú hitelröl van szó.Még van 10 év a futamidőből.Ha most kifizetek kétmillió ft-ot,leszámolnak-e?valamit a kamatból? A tőketartozás amit felvettem egymillió ft,volt!
2015. dec. 26. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, alapvetően megegyezés kérdése. Az, hogy milyen hajlandóságot mutatnak a megegyezésre nyilván a körülményektől függ.
2015. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerződés kérdése. Te tudod(?) mit írtál alá szerződéskötéskor.

Ha a szerződés lehetőséget ad előtörlesztésre, akkor rendszerint a hátralévő futamidőre számított kamatot elengedik.

2015. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2# A kérdező nem előtörlesztésre gondol. Ez már egy felmondott hitel.
2015. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3.

Azt írja, hogy még van 10 év futamidő. Akkor nem lehet felmondott hitel.

2015. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom hogyan tartozhat a faktoringnak...
2015. dec. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5.

Lehet, hogy ő sem tudja hogy kinek és miért tartozik.

:-)

2015. dec. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglehet. :-)
2015. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elnézést,lehet valamit nem jól irtam.Felmondott hitelek vannak ugy tudom a faktoring,már behajtó.OTP factoring,én oda fizetek,még 10 évig,nem bocsánat 12 év van még,mrtz igy álapodtak meg velem!
2015. dec. 26. 21:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kérek,de azért annyira hülye nem vagyok,hogy ne tudjam kinek tartozom!Kint volt személyesen egy banki szakember felmérte az anyagi lehetőségünket,igy fix összeget kell fizetnem minden hónapban,de szeretnék most megszabadulni tőle minél hamarabb.
2015. dec. 26. 21:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor derül ki ha megkérdezed tőlük, veszíteni valód nincs ha megpróbálod, legfeljebb nemet mondanak.
2015. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!