Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Havi 63. ooo _ft. A jelelegi...

Liptayné Katalin kérdése:

Havi 63. ooo _ft. A jelelegi OTP törlesztésünk és melyik az a bank, ahol ezt a felére csökkentenék?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok fizetni.V-Nyugdijasok vagyunk és a megélhetésünk is veszélyben van már miatta. Sűrgős segítséget kérek!!!!!!!!!!!!444
2010. márc. 23. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Szerintem ne ide írd, hanem a pénzügyekhez, mert itt az állatos résznél nem nagyon fogsz választ kapni a kérdésedre.

Van valami áthidaló kölcsön nevezetű konstrukció az Erste-nél, de be kellene menni a bankba személyesen, ott biztos tudnak segíteni.

2010. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nagyon nehéz,mi is akartunk hitelegyesítést kérni,egy bank sem adott annak ellenére,hogy eddig minden hónapban pontosan kinyögtük a magas törlesztést is.
2010. márc. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Felére?Ilyen Bank tuti hogy nincs.
2010. márc. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Valóban nagyon eltévedtél ezzel a kérdéssel,de mint láthatód kedves és megértő emberek válaszoltak!


Én azt javaslom valóban keress fel több bankot mondd el a problémádat és tartozásrendező kölcsönnel,esetleg valamilyen akciós konstrukcióval kiválthatod szerződésmódósítással ezt a kölcsönödet!

Vagy visszafizetési idő kitolással esetleg pár hónap haladékot kaphatsz az OTP-nél is!

De tudod lehet a módósítások is pénzedbe fognak kerülni,azt javaslom tájékozódj előtte alaposan,akár a GOOGLE-ban a bankok honlapjain!

Sok sikert neked!

2010. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ: mit törlesztetek, milyen feltételekkel és milyen megállapodás szerint!

Az OTP az egyik legrosszabb, de ugyanakkor a legbiztosabb bank. Elég rossz a hitelajánlatuk, és elég sokat kérnek a THM-ért!

Érdemes lenne felkeresned egy pénzügyi tanácsadót (ingyenes), és ő tudna ebben mihamarabb segíteni! De érdemes más bankoknál is érdeklődni, bár az kétlem, hogy felére lehetne kihozni, mert akkor duplázódna a hitel kifutási ideje!

2010. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2010. márc. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia! keress meg emailben, segítek!
2010. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ki vagy hogy emailban segítesz?:D

Nekem is adhatnál 1 milliót!:)

2010. márc. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves Érdeklődő!


Olvastam a problémájukról!

Kérem küldjenek egy emailt és egy elérhetőséget ,hogy fel tudjam önökkel a kapcsolatot.

Hitel és biztosítás területén dolgozom több mint 10 éve!

2010. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi 3 éve vettünk fel 21 M Ftot,a válásgig törlesztettük is szépen!

Találtunk jobbnak tűnő megoldást,de a svájci frank és a kamat emelkedése miatt már 28 M a hitelünk és ennek a 4%át vissza kell fizetni,ha nem kívánjuk végig vinni a hitelt náluk,vagyis kiváltjuk ez 1.120.000Ft+ utána egy másik banknál lefizetni a hitelfelvételhez szükséges dolgok után a "dolgokat"!

Ha nem kössz!Én inkább maradok!

Ez csak egy vélemény,hogy miért ne válltsanak!

utána is sincs semmi garancia,hogy más bank nem emel!

2010. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!