Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » EBay nem engedi összekapcsolni...

EBay nem engedi összekapcsolni a fiókomat a PayPal-al. Miért?

Figyelt kérdés
Mikor rámennék, hogy "Link my PayPal account", állandóan az új paypal fiók létrehozását dobja fel. Miért? A kártyám aktiválva van, egyenleg feltöltve, szóval nem értem.
2015. dec. 10. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha küldesz egy képet, hogy mi jön be amikor rányomsz a link my...-ra, akkor lehet tudok segíteni. Sajnos nekem már vagy 5 éve meg van csinálva, nem emlékszem, hogy hogy néz ki.:)
2015. dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


A gomb lenyomása után mindig ez jön be: [link]

2015. dec. 10. 09:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy bejelentkezve.
2015. dec. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaja, mielőtt rányomsz Ebay-en, jelentkezz be paypal-re
2015. dec. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha be vagyok, ha ki vagyok jelentkezve, akkor sem engedi :)
2015. dec. 10. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
De a képen látszik, hogy nem vagy bejelentkezve. Úgy persze, hogy nem tudsz semmit összekapcsolni.
2015. dec. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy be vagyok jelentkezve.Ez még 1 másik kép. Sehogy sem megy. Végülis enélkül is lehet fizetni PayPal-al, csak jobb lett volna.
2015. dec. 19. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!