Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy chf-es autó hitelem.10...

Ilona1943 kérdése:

Van egy chf-es autó hitelem.10 éves futam időre vettem fel? .

Figyelt kérdés

ami elvileg a 10 év lejárt. fix törlesztővel fizettem.

most a bank forintosított és még 1 millát követel.már ki fizettem azt amit adott 7 száz ezer ft kamattal.akkor mért kell még 1 milliót ki fizetnem?. az egész kocsi nemér annyit.van megoldás? az új forintosított összeg törlesztője is emelkedett ami 3 évig kell fizetnem. de mi a garancia hogy 3 év múlva vége lesz ennek a rémálomnak. ha most ezt is ki kell fizetni igy is szinte duplája lesz annak amit a bank adott.valakinek valami ötlete?



#Merkantilos #autó hitel.
2015. dec. 4. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ha 10 évig FIX TÖRLESZTŐVEL fizettél, miközben elszállt a CHF árfolyama, akkor nem meglepő, hogy még nem fogyott el a hitel tőkeösszege.
2015. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!