Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik az öt magyar kereskedel...

Earth4 kérdése:

Melyik az öt magyar kereskedelmi bank?

Figyelt kérdés

Ebből kell PPt-t csinálnom de már vagy fél órája keresgélem , hogy melyik az az öt... Nagyon megköszönném a felvilágosítást.


ezen az oldalon se írják ám hogy mégis melyik az az öt:

[link]



2015. nov. 29. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez csak egy fikció, hogy 5 marad, jelenleg sokkal több van. [link]

Az 5 legnagyobbat mérlegfőösszeg alapján ki tudod keresni.

2015. nov. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

így van, ez csak egy vélemény cikk volt.


Jelenleg az MNB kategorizálása szerint 8 nagy bank van az országban, és elég sok kicsi.

2015. nov. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem látom a cikkben, hogy ör MAGYAR bankról beszélne. Azt írja, hogy öt nagy kereskedelmi bank.


De igen, ahogy a korábbi válaszadók is írták, ez egy vélemény, ráadásul valami konferencián hangzott el, tehát nem is egy fellelhető tanulmányból. Ha nekem kellene ebből prezentálni, én inkább arra feküdnék rá, hogy milyen premisszákon keresztül jutott erre a következtetésekre az illető.

2015. nov. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!