Meg jön elöbb a pénz?

Figyelt kérdés
28 utalnák az ösztön dijam és 29re jön meg de az vasárnapra esik ilyenkor elküldik elöbb?
2015. nov. 28. 01:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább később.

Valószínű csoportos kiutalással csinálja az egyetem, így mindig egy adott napon zárolja a bank az egyetem számláján és indítja el az átutalásokat.

Zárolni akkor is tudja ha éppen hétvége van. Terhelni nem fogja. Tehát hozzád sem érkezhet meg.


Melyik banknál vagy? Az egyetem vagy főiskola állami, igaz? Mert akkor az Államkincstárnál vezeti a számlát.

Bár hiába, itt még az sem játszik, hogy ha ugyanaz a bank, akkor gyorsabban odaér.


(Csoportos utalás, más szituáció mint a rendes, ahol 4 órán belül meg kell érkeznie.)

2015. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen helyesírással te egyetemen vagy? :S Minek? :S Mellesleg akkor megkapod hétfőn...
2015. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!